Strony internetowe


Inwestując w nowoczesną i zaprojektowaną zgodnie z potrzebami firmową stronę www, masz szansę już na starcie przyciągnąć i, co najważniejsze, zatrzymać uwagę potencjalnych Klientów. Dzięki współpracy z nami Twoja firma pokaże się z najlepszej strony!

W dzisiejszych czasach wyraźnie widać zmianę nawyków zarówno zakupowych, jak i informacyjnych oraz przeniesienie ośrodka koncentracji Klientów do sieci. Większość społeczeństwa sprawnie korzysta z Internetu i to właśnie tam kieruje w pierwszej kolejności swe kroki, kiedy czegoś poszukuje. Szacuje się, że obecnie w Polsce jest około 12 milionów osób, które dokonują zakupów w Internecie. Warto to wykorzystać i zadbać o odpowiedni wizerunek marki w sieci, gdyż prędzej czy później nasz potencjalny Klient na pewno tam na nas trafi.

Jeżeli chcemy zwiększyć popularność marki, zaistnieć w sieci oraz świadomości Klientów, a ponadto zdobyć nowe kontakty biznesowe, to przyciągająca uwagę, dobrze zaprojektowana strona internetowa jest dziś niezbędnym narzędziem budowania wizerunku marki. Nasz zespół pomoże Ci stworzyć najbardziej spójny i pożądany wizerunek firmowy w sieci i zadba o to, aby Twoja marka była rozpoznawalna i dobrze widoczna w Internecie. Podczas trwania projektu będziesz miał zapewnioną opiekę Project Managera, który odpowie na każde pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Proces budowy strony internetowej:

Analiza potrzeb – wspólnie ustalimy najbardziej korzystne rozwiązania i wybierzemy technologię, która najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojej firmy.

Planowanie działań – na tym etapie sprecyzujemy czego dokładnie spodziewasz się na finalnym etapie realizacji projektu. Wyznaczymy również ramy czasowe, w których będą realizowane konkretne etapy projektu oraz dokładnie określimy możliwości i funkcjonalności Twojej firmowej strony internetowej.

Wizualizacja – przygotujemy dla Ciebie makietę, która pomoże wyobrazić sobie jak ostatecznie będzie wyglądała Twoja strona internetowa.

Technologia – wybierzemy oprogramowanie które sprawi że Twoja strona internetowa będzie funkcjonalna w użytkowaniu i dopasowana do potrzeb Twojej firmy.

l

Testowanie – będziesz mógł przetestować działanie nowej strony internetowej i zgłosić ewentualne zmiany w celu idealnego dopasowania projektu do potrzeb Twojej  firmy.

Przekazanie projektu – na tym etapie projekt jest ukończony i gotowy, aby trafić w Twoje ręce. 

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Skontaktuj się z nami