Pozycjonowanie stron


Obecnie na rynku każda firma, obojętnie z jakiej branży, musi liczyć się z olbrzymią konkurencją. Firmy starają się zdobyć uwagę Klienta i zainteresować ich swoją ofertą, inwestując w reklamę pojawiającą się w różnych środkach masowego przekazu. Nie da się jednak ukryć, że najskuteczniejszą i najłatwiejszą w odbiorze jest reklama w internecie, a tym samym posiadanie firmowej strony internetowej. Nie wystarczy jednak taką stronę posiadać, trzeba ją także odpowiednio wysoko wypozycjonować.

Wtedy będziemy mieć pewność, że potencjalny odbiorca naszej oferty trafi na naszą stronę internetową od razu po wpisaniu interesującej go frazy w wyszukiwarce. W dzisiejszych czasach pozycjonowanie jest jednym z głównych narzędzi promocji firmy w internecie, gdyż Klient chce zdobyć interesujące go informacje szybko i w prosty sposób. Inwestując w profesjonalne usługi pozycjonowania firmowej strony internetowej, mamy pewność, że trafimy do interesującej nas grupy odbiorców i osiągniemy zamierzony efekt sprzedażowy.

Zadbamy o profesjonalne pozycjonowanie Twojej strony internetowej.

Pozycjonując strony www dla naszych Klientów trzymamy się wytycznych WhiteHatSEO, co oznacza, że kierujemy się zasadami ściśle wyznaczonymi przez wyszukiwarki. Celem takich praktyk jest etyczne podejście do kwestii pozycjonowania i niedopuszczenie do zablokowania domeny Klienta przez wyszukiwarki lub wykluczenia danej strony z wyników wyszukiwania. Przeciwieństwem WhiteHatSEO jest BlackHatSEO, która wprawdzie przynosi wprawdzie szybkie rezultaty, dzięki czemu osiągamy imponujące wyniki pozycjonowania w krótkim czasie, jednak musimy się w takim wypadku liczyć z negatywnymi konsekwencjami stosowania złych praktyk w postaci wspomnianego już wykluczenia z wyników wyszukiwarek bądź całkowitego zablokowania domeny.

Merytoryczna część strony internetowej to obecnie jej największa wartość. Wiedza, którą użytkownik może zdobyć, odwiedzając Twoją stronę zapewni Twojej firmie dużo większe korzyści niż inne formy reklamy. Generując wartościowe treści, jesteś w stanie wielokrotnie zwiększyć ruch na firmowej witrynie internetowej i przyciągnąć do siebie nowych Klientów, zdobywając ich zaufanie poprzez budowanie wizerunku firmy, która naprawdę zna się na tym czym się zajmuje.


Stawiamy na jak najlepsze wyniki w możliwie najkrótszym czasie, ale z zachowaniem 100% bezpieczeństwa dla naszych Klientów. 

Zapewniamy:

A

Audyt strony www

A

Opracowanie wartościowej treści (Content Marketing)

A

Stały monitoring pozycji

A

Regularną optymalizację witryny

A

Analizę słów kluczowych

A

Opiekuna do stałego kontaktu z Klientem