Kim jesteśmy


Jesteśmy grupą zaangażowanych specjalistów, dla których e-marketing i zarządzanie wizerunkiem w sieci to nie tylko praca, ale przede wszystkim nieustanne źródło inspiracji i motywacji do rozwoju.

Nasz team to połączenie wiedzy humanistycznej i technicznej, co przy każdym projekcie skutkuje prawdziwą burzą mózgów i niebanalnymi rozwiązaniami. Każdy case to dla nas okazja do kreatywnego połączenia wizji i oczekiwań Klienta co do kierunku rozwoju jego firmy z naszym doświadczeniem w zakresie zarządzania marką. To wszystko sprawia, że zwyczajnie lubimy to co robimy i z entuzjazmem zaczynamy każdy dzień pracy!

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami Inbound Marketingu, który nastawiony jest na pozyskiwanie klientów, a następnie budowaniu z nimi długofalowych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i tożsamych wartościach.

Naszym celem jest wsparcie firm, które chcą efektywnie zarządzać obecnością swojej marki w Internecie i zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku poprzez innowacyjne rozwiązania marketingowe.

Zapraszamy do współpracy