Content Marketing


Content Marketing, czyli w treści tkwi moc!  

Daj Klientom solidną porcję informacji i wartościową wiedzę, a zdobędziesz ich lojalność i zaufanie.


Jeżeli jakość treści na Twojej stronie internetowej ma dla Ciebie znaczenie i chcesz wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów, generować coraz więcej leadów sprzedażowych i budować pozytywny wizerunek marki…DOBRZE TRAFIŁEŚ!

Co w praktyce oznacza Content Marketing?

Content Marketing (Marketing Treści) ma na celu dostarczać potencjalnym odbiorcom treści na naszej stronie internetowej bądź też w publikacjach branżowych czy też social media, wartościowej wiedzy merytorycznej i ciekawych informacji. Sprawi to, że czytelnik zaangażuje się w czytany tekst i gdy znajdzie w nim to, czego oczekiwał, będzie identyfikował się w pewien sposób z naszą marką i jest duża szansa, że do nas wróci. Jeżeli nawet nie doprowadzi to do natychmiastowej transakcji, w przyszłości na pewno przyniesie oczekiwane rezultaty w postaci zarówno zwiększenia wskaźników sprzedaży, jak również wzmocnienia pozycji i wizerunku marki w oczach Klientów.

Content Marketing bezpośrednio wiąże się z Inbound Marketingiem, czyli tzw. Marketingiem Przychodzącym, gdyż jest jedną z wielu dobrych praktyk stosowanych w tej strategii marketingowej. Inbound Marketing zakłada , że jeżeli chcemy przyciągnąć do nas Klienta, musimy zdobyć jego zaufanie, udostępniając mu wartościowe informacje i edukując go w ramach posiadanej wiedzy, tym samym angażując go w wartości i idee firmy. Angażując na tyle, aby sam chciał uczestniczyć w grupie odbiorców naszej oferty i przekazywał dalej pozytywną opinię o firmie.

Każdy aktywny Klient liczy się podwójnie, a sprzedaż to wartość dodana całego procesu.

Kompleksowo zajmujemy się Content Marketingiem. Dla naszych Klientów realizujemy:

N

Infografiki

N

Blogi firmowe

N

E-booki i poradniki

N

Artykuły branżowe